Популярна українська актриса театру і кіно, учасниця гумористичного проекту "Дизель Шоу" Яна Глущенко поділилася теплим постом у соціальній мережі. Вона розчулила публіку світлим знімком зі своїм сином.

Відповідну публікацію Яна Глущенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"На носі перше вересня, але для нас поки це невелике свято, так як садок сина працює цілий рік. І слава Богу так ще й Таміку там дуже подобається. Я взагалі не шкодую про те, що він в 2 рочки пішов в садок, тому що він став більш комунікабельним, швидко почав розвиватися. У нього проявилася схильність до вивчення мов (тут він не в маму) зараз Тамік вчить англійську та італійську, вже розмовляючи українською та російською. Так що, ми ростимо майбутнього дипломата - до ведення переговорів у нього окремий талант взагалі Тама дуже цілеспрямований і серйозний хлопець. Нещодавно попросив купити йому шахи, я мало не розплакалася від гордості запитала, Що тобі більше подобається-лего або шахи? Він вибрав друге. Два дні запитував, Чи купили шахи, довелося відправити дідуся в магазин поки ще не грали, але фігури на дошці тамік розставив правильно. Пишіть, чим захоплюються ваші дітки. Наполягаєте на якихось гуртках / заняттях або надаєте дитині вибір?",- пишуть Коментарі юзери соцмережі.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

Користувачі соціальної мережі, які підписані на українську актрису, ретельно спостерігають за всіма публікаціями знаменитості. Вони не пройшли повз теплий пост і ставили чимало коментарів.

"Оч милі Так, звичайно, синуля зараз захоплюється Лего і малюванням (розфарбовуванням) і вчимо по-тихеньку англ., русий. та укр. мови (синуля Віктор, 4 роки і 4 місяці)... Давати дітям вибір-це головне!!!", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram
Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", "Дизель Шоу" показав пародію на Тіну Кароль.