Українська скандальна співачка, відома, як "королева" шоу-бізнесу Оля Полякова поділилася відеороликом в соцмережі. Він показала, як брала участь у новому музичному проекті в ролі судді.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Фрагмент шоу @spivayut_vsi поважайте чужу молодість, пам'ятаючи про свою. Ми, артисти, в нашій країні все настільки недооцінені, що самі знецінюємо іншу людину, щоб якось занурити його в ту недооцінену історію, в якій варимося роками... Колеги, давайте підтримувати один одного хоча б для того, щоб початківцям виконавцям було легше, щоб вони в цій безодні не захлинулися, як багато артистів, які пішли в нікуди", - підписала відеоролик українська зірка.

Оля Полякова завжди виділялася з усіх українських виконавців своїми скандальними витівками. Вона не на секунду не замислюється перед тим, щоб щось зробити. Цього разу вона зворушила українську паудіторію теплою промовою, в якій захистила молоду виконавицю. Фолловери Олі не змогли промовчати і написали чимало відгуків.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Це жарт-артисти недооцінені, малооплачувані? візьми сапу в руки-заплатять більше, а чоловічо-жіночі особини-в шахти на видобування вугілля.Недооцінені були таланти в СРСР, на мінімальну зарплатню, а потім пенсію, живучі нижче середнього рівня", "в Україні всі українці недооцінені і помножені на нуль,лікарі,вчителі ,та ж поліція,весь робочий народ,а вони роботники культури в трусах і попою крутящней-їм оцінка в барі під пивасик", - пишуть коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк з грудьми напоказ і в латексі переплюнула Олю Полякову.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна без макіяжу затьмарила Олю Полякову.