Український шоумен і телеведучий Григорій Решетник поділився шикарним постом в соціальній мережі. Він показав закулісся легендарного шоу "Україна має талант", де вже почалися зйомки.

Відповідну публікацію Григорій Решетник розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"У вересні далекого 2002 року я з Миколаєва тільки-но перебрався до столиці, аби втілити свою найзаповітнішу мрію – стати телеведучим та вести найпопулярніші проєкти країни. Ці 19-ть років були далеко не солодкими, а часом і дуже складними, в першу чергу - морально. Дуже часто після програних важливих кастингів опускалися руки, хотілося все кинути та повернутися до батьківської домівки, де тебе приголублять і заспокоять. Але віра батьків, хоч і на відстані, та віра викладачів у мій талант та можливості, не давали цього зробити. Тому я знов і знов знаходив в собі сили підніматися та крокувати далі заради мрії. Сьогодні я знаю, що шлях до визнання, перемог та здобутків не може бути легким і тільки переможним. Він - різний. Про це нам розказують не тільки біографії класиків, яких навчає школа. Довкола так багато сучасників, які щодня надихають власним талантом та працездатністю, які прославляють нашу країну на міжнародних сценах, стадіонах, суспільних аренах", - підписав публікацію український телеведучий.

Крім цього, Григорій розповів про талановитих людей, яких необхідно згадати.

"Серед них і учасники нашого шоу "Україна має талант", з вражаючими історіями яких я був щасливий познайомитися під час кастингів. Такими людьми важливо пишатися просто тут і зараз, а не через 100 років Саме тому я хочу підтримати круту ініціативу Сергія Притули (@siriy_ua) і виділити сучасників, талантом яких захоплююся і пишаюся особисто. Жан Беленюк (@zhanbeleniuk), Ольга Харлан (@olgakharlan), Руслана (@ruslana.lyzhychko), ви такі різні, але кожний з вас для мене найкращий у своїй сфері. Ви - приклад того, як важливо щодня вірити в свій успіх, підніматися частіше, ніж падати. І, звісно, мріяти. Ваші неймовірні історії, доводять, що можливо все. Радий, що маю честь знати вас особисто А ким з сучасників пишаєтеся Ви?", - поділився шоумен.

Григорій Решетник, скріншот з відео
Григорій Решетник, скріншот з відео