Народний депутат України, колишній прем'єр-міністр, голова фракції "Батьківщина", відома, як "газова королева" Юлія Володимирівна Тимошенко поділилася дуже зворушливим постом у соцмережі. Вона постала пердеть з чоловіком, з яким вона відзначила "перламутрове" весілля.

Відповідну публікацію Юлія Володимирівна Тимошенко оприлюднила на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Всім жителям України давно відомо, хто така Юлія Тимошенко. Вона вже дуже багато років перебуває в політиці. Юлія має дуже багато фанатів на території України, тільки більше 2-х мільйонів чоловік підписано на її сторінку в Facebook.

Нардеп заворожила українців знімком, на якому показала, як тримається за руки зі своїм коханим чоловіком, Олександром Тимошенко. Відомо, що її чоловік - директор компанії "Єдині енергетичні системи України", який вже багато років займається великим бізнесом.

Пост Юлії Тимошенко у Facebook
Пост Юлії Тимошенко у Facebook

"Наша чергова річниця. Дякую, коханій", - підписала публікацію Юлія Тимошенко.

Численні фоловери народного депутата України не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію колишнього прем'єр-міністра, залишаючи повідомлення з привітаннями.

"Вітаю з річницею весілля і від щирого серця хочу побажати довгого щасливого спільного життя під дахом затишного будинку, в оточені улюблених людей. Будьте здорові і завжди даруйте один одному тільки радість", " гарне фото!!!", "Андрій сильний Київ.Вітаю", - залишають відгуки українці під фотографією подружжя.

Коментарі на пост Юлії Тимошенко у Facebook
Коментарі на пост Юлії Тимошенко у Facebook