Українська телеведуча, чарівна і неповторна Маша Єфросиніна поділилася відвертим відероликом в соціальній мережі. Вона показала себе в пікантному вигляді і звернулася до публіки з сильною промовою.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Як все було насправді рівно два місяці тому почалася наша кампанія з @brabrabra.ua скільки ж нового я дізналася про себе і про вас за цей час: ми нібито сіли з вами і чесно поговорили про те, про що раніше соромилися! Я все більше отримую повідомлень, що ви стали приділяти увагу собі, своєму тілу і своїй самооцінці. Сама ж я значно послабила вимогливість до свого режиму, і більше віддаватися своїм слабкостям. І взагалі, раз вже в останні дні ми з вами так багато говоримо про реальність, то сьогодні хочу зізнатися, що мені ніяково було ділитися тим, що від страху, невпевненості в собі і дикого стресу перед зйомкою в білизні, на другий день зйомок ролика у мене «злетіла» спина так, що кілька лікарів одночасно намагалися зробити щось, щоб я хоча б змогла рівно стояти (ні, не просто стояти, а стояти в трусах і бюстгальтері) - так, власне, всі мої страхи про недосконалість тіла в білизні і реалізувалися, а прес поплив у захисний набряк...", - підписала публікацію українська телеведуча.

Крім цього, Маша написала про те, як її страхи разом з синцем зникли.

"Але набряк з часом пішов, а з ним пішли і мої страхи! А ще вони йдуть, коли в тебе вірять! Коли з повагою ставляться до твоєї вразливості. Коли любов, повага і турбота на майданчику від зовсім незнайомих, але дико талановитих і професійних людей йде попереду їх комерційної мети! Це було круто! Це було супер правдиво і без фільтрів! І це, як показав, наш ролик, призвело до приголомшливого результату! Дякую моїй нереальній @elena_dobrovolska_dobrodesign, Арт-директору #brabrabra за віру в мене і розуміння всього", - поділилася зірка

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна зробила відверте звернення.