Українська актриса, зірка гумористичного проекту "Дизель Шоу" Вікторія Булітко поділилася фотографіями в соціальній мережі. Вона показала різноманітні знімки і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Вікторія Булітко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Ось і літо пройшло... далі можете доспівати самі тепер вже остаточно відчувається осінь але хочеться трошки продовжити літні настрої і поділитися з вами теплими спогадами. Взагалі, я така людина, яка не страждає без відпустки. Я можу відпочити вдома і отримати задоволення від домашнього затишку і турбот. Ось це літо було у мене без відпустки, але дуже активне: зйомки "Папанек-4", озвучка, городні справи (так-так, вам не почулося) у мене виросли помідори, огірки, зелень, кизил, рукола, а також багато різних кольорів. Дивилася з Касею фільми і серіали, їздила на дівич-вечори, робила домашні косметичні маніпуляції і навіть була за штурвалом літака а ще накупила літніх шмоток і половину навіть не встигла надіти Ну, час вже перевернути літню сторінку. А які у вас плани на осінь?", - підписала фотографії українська артистка.

Публіка, підписана на сторінку Вікторії, не пройшла повз і залишила чимало коментарів під знімками актриси.

"Класно Віка. Ти чудова, така чарівна і яскрава особливо образ Пеппі класний так. Осінь, але за прогнозом будуть ще теплі деньки", "так, Віка, це звичайно неподобство, літо скінчилося швидше, ніж нові літні шмотки! Ось як після цього жити?", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Вікторії Булітко в Instagram
Коментарі на пост Вікторії Булітко в Instagram

Коментарі на пост Вікторії Булітко в Instagram
Коментарі на пост Вікторії Булітко в Instagram

Нагадаємо, що Вікторія Булітко показала, наскільки її бісить чоловік.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ксенію Мішину переплутали з Вікторією Булітко.