Успішна українська артистка і актриса, хрещениця Ірини Білик, чарівна Аліна Гросу поділилася цікавими кадрами в соціальній мережі. Вона показала свою чоловічу команду і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Аліна Гросу розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Моя бомбічна команда це кращі музиканти нашої країни та й найближчого зарубіжжя точно не тільки клавіші, барабани, басуха і електро-гітара, але і скрипка, труба, тромбон скрипаль у нас ще й саксофоніст :) а на останній фотці, наш фотограф - він ще й кларнетист вони Мій маленький оркестр і я пишаюся ними а звукач, тут взагалі слів немає, хто ще так само круто зможе визвучіть))) навіть не знаю до туру лічені дні і ми вже збираємося до вас залишилося назвати переможців, які отримують квитки з Дніпра! Ними стають: @vitaliivna_official @risha_rd06 @tvoyamalaia", - підписала публікацію українська зірка.

Аудиторія, яка стежить за творчістю і публікаціями зірки, активно коментує кожну з них. Вони не пройшли повз фотографій Аліни і залишили чимало відгуків під знімками.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Яка потужна чоловіча компанія", "Вауу спасибі велике", "а Газманов що там робить...", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу зачарувала публіку шикарним виглядом.

Нагадаємо, що Аліна Гросу показала, як розважаються зірки в басейні.