Популярна і успішна українська зірка, відома, як "Королева ночі", член детективного складу на гіпершоу "Маска", скандальна Оля Полякова поділилася відеолентою в соціальній мережі. Вона показала свій новий вигляд на зйомках відомого шоу і згадала Володимира Дантеса.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Stories Олі Полякової
Stories Олі Полякової

Українська співачка вже багато років радує публіку своєю творчістю. У неї є дуже багато шанувальників, але є і хейтери, без яких просто нікуди.

Знаменитість поділилася відеороликом, в якому показала себе у всій красі і звернулася до українців.

Stories Олі Полякової
Stories Олі Полякової

"Здрастуйте, мої улюблені. Як же я обожнюю "Маску" за можливість таких експериментів, дивіться – три пари вій. Очі які!", - розповіла знаменитість.

Крім цього, Оля звернулася до публіки з дуже цікавими словами. Вона згадала про Володимира Дантеса і повідомила про те, що він вирішив відкрити свій стендап проект.

Stories Олі Полякової
Stories Олі Полякової

"Дорогі мої, улюблені, Вові Дантесу набридло сидіти вдома і висіти на шиї у дружини. Він створив офіг*нський стендап проект, називається "Стендап шоу 360". Залишу вам ссилочку, підіть і подивіться, це реально ну дуже смішне шоу. Вова, я тебе вітаю, це круто!", - звернулася до аудиторії епатажна виконавиця.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олю Полякова висміяли за неосвіченість.

Нагадаємо, що Оля Полякова без макіяжу злякала українців.