Українська скандальна співачка Анастасія Приходько поділилася дивовижним постом у соцмережі. Вона показала себе голою, засвітивши свої соски.

Відповідну публікацію Анастасія Приходько розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Ви часто мене засуджуєте за те, що я вічно в чорному а мені подобається! Чорний - колір завершеності. Він вбирає в себе все і висловлює ідею абсолюту! Колір розкоші і елегантності, загадковості і містики а ще, я тут згадала, в чорному: прапори анархістів і нігілістичних союзів прапор піратів колір рясок послушників і черниць Коко Шанель і її легендарне маленьке чорне плаття загадкова картина Малевича "Чорний квадрат" і ще безліч всього прекрасного і дивного пов'язано з цим кольором! І моє відео до речі теж погодьтеся, накидка кольору банальної фуксії сюди б не підійшла Кому ще подобається чорний? Які асоціації у Вас з ним?#анастасияприходько #приходьконастя #аейвсеклицу #черныймойлюбимый #очереднойскандалприходько", - підписала публікацію українська артистка.

Фото Анастасії Приходько
Фото Анастасії Приходько

Аудиторія, яка підписана на сторінку артистки, не приховала своїх емоцій і написала чимало відгуків під відеороликом співачки.

"Обожнюю чорний обожнюю Настю Приходько пох.. на всі засудження!!!", "А я особисто полюбив ВАС за чорний колір,непідробний голос, органічну груботу і душевні пісні!!!З усього цього і складається ні з чим незрівняний образ Анастасії Приходько!!!Якщо я щось пропустив, то можете мене поправити Люблю вас з дитинства!!!",- пишуть Коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Анастасії Приходько в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Приходько в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анастасія Приходько показала, як вона любить випити.