Український артист, член суддівського складу в "Лізі сміху" Володимир Дантес поділився постів соціальної мережі. Він звернувся до публіки зі словами обурення про те, що все вже не так, як раніше.

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

"Куди поділася романтика? Ну ось їду я в поїзді, в красивому вагоні, там навіть ліжко не потрібно було збирати і здавати за 16 годин до прибуття замовляю чай. А для мене чай в поїзді - найсмачніший на землі. Т. к у провідників особлива технологія приготування була. Значить, в стакан кладеться часточка лимона, ложка/дві цукру, придушити, потім пакетик чаю і вже потім окріп. І виключно в такій послідовності. Смак і ось сиджу в очікуванні цього нектару. Заходить провідниця, кладе на стіл запакований чайний пакетик, 2 стіки цукру і ставить ... паперовий стакан з окропом Де мій підсклянник алюмінієвий, де стакан?!?! Зрештою лимон де? Шо там у зумерів по романтиці? У фортнайте шмот кинути топовий?", - підписав публікацію український співак.

Крім цього, Володимир написав про свої спогади і розповів про свої смаки.

"А як же вийти в таку мерзенну погоду на вулицю, зайти на територію дитячого садка, там де ці паровозики жахливі, залізти в нього або на гірці сховатися. Укутати її в свою куртку, дістати куплений по дорозі кефір і дуже пахучий хліб або сосиску в тісті, або ось цю огидну, але таку смачну шкільно-студентську піцу і кааааак почати це все кусати. Залишаючи брудні плями на куртці, які потім не будеш прати, тому що це не просто плями - спогади Ех..яку молодість просрали", - продовжив чоловік Наді Дорофєєвої.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Фоловери артиста не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків.

"У будь-якій неромантичній ситуації в поїзді, нюхай наволочку!", "Ти стаєш дідом", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram

Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram
Коментарі на пост Володимира Дантеса в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Володимир Дантес показав, як перетворюється на дівчину.