Популярна і успішна українська актриса, зірка серіалу "кріпосна", колишня героїня романтичного шоу "Холостячка", переможниця на танцювальному шоу "Танці з зірками", член журі в новому випуску "Україна має таланти", чарівна Ксенія Мішина поділилася цікавою публікацією в соціальній мережі. Вона показала свій обід в незрозумілому приміщенні і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Талановита актриса знаходиться на піку своєї популярності. Після участі в романтичному реаліті-шоу "Холостячка", Ксенію почали запрошувати на різноманітні проекти, і вона стала новим суддею на масштабному проекті "Україна має таланти".

Ксенія частенько робить різноманітні пости в соціальній мережі, щоб похвалиться своїми досягненнями або повідомити новину для шанувальників.

Stories Ксенії Мішиної в Instagram
Stories Ксенії Мішиної в Instagram

Цього разу вона показала, як сидить у незрозумілому приміщенні, закинувши ноги на стіл.

"Сьогодні мій обід. Яйця, огірок, риба, вода", - підписала знімок знаменитість.

Stories Ксенії Мішиної в Instagram
Stories Ксенії Мішиної в Instagram

Крім цього, Ксенія розмістила відеоролик, в якому звернулася до публіки і повідомила, що вона зіграла роль лікаря і стала ще усвідомленіше ставиться до свого здоров'я. На думку актриси, здоров'я - дуже важливий критерій у житті кожної людини. З цього приводу вона вирішила нагадати, що 29 вересня був Всесвітній день серця.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ксенія Мішина показала свого коханого чоловіка.

Нагадаємо, що Ксенія Мішина обтягнула свої ідеальні груди без ліфчика.