Український співак і актор DZIDZIO поділився несподіваною публікацією в соціальній мережі. Він розповів, що відкрив власну піцерію і покликав до себе в заклад.

Відповідну публікацію DZIDZIO розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Мегапопулярна DZIDZIO PIZZA Я дуже люблю готувати, особливо годувати своїх друзів і близьких! Моя мрія - нагодувати всіх! А що може бути смачніше і ситніше улюбленої всіма піци!? В меню, яке зараз складається з 9 видів DZIDZIO PIZZA, ми разом з талановитою командою вклали всю свою душу і любов. Тісто в нашій піці з кращого українського борошна, а закваску ми використовуємо тільки ту, яку виростили і створили самі. Хрустка скоринка - візитна картка нашої піци, бо інгредієнти для складу - найвищої якості, сам відбираю, а смачні і дужеее сміливі поєднання здивують навіть знавців піци!!! Я трохи хвилююся, але сподіваюся, що вам сподобається і "Село", і "Павук", і "Вихідний", і "Сиррррррр", в якому 7 видів сиру, і моя любов - "Ріта-Маргаріта" та інші мої мегапопулярні піци , бо вони випечені з душею для Вас! Їжте! Смакуйте!Цьомаю кожного, хто замовив МОЮ піцу Замовити Мегапопулярну DZIDZIO PIZZA можна на сайті: https://dzidziopizza.com.ua Або за номером телефону 0 800 333 334 #dzidziopizza #мегапопулярна #піца #дзідзьо #dzidzio #pizza #грибоїд #рітамаргаріта #мільйонер #село #пекло #ціпа #сиррррррр #вихідний #павук" , - підписав відеоролик український співак.

Фоловери українського співака не змусили себе довго чекати і написали чимало відгуків.

"Ось так неждан)", "в Полтаву привезете?", "Де? Де Львів?!!Хочемо пііііііццццццуууу!!!", "В якому місті є така смачна піца", - пишуть відгуки пользлвателі соціальної мережі.

Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram
Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram

Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram
Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дзідзьо нагадав у великому Кузьмі Скрябіні.