Відома російська теле - і радіоведуча, співачка, актриса театру, кіно, зірка передач "Давай одружимося" на каналі "Інтер" і "Як вийти заміж" на каналі "СТБ", ефектна Анфіса Чехова поділилася розкішним знімком в соціальній мережі. Вона показала своє глибоке декольте і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Анфіса Чехова розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"А судді хто? Хто знає як нам краще роль головну в своїй долі зіграти? І хто вирішує: Бог, експерт иль випадок аплодувати тобі або свистати? Спасибі всім, хто на шляху моєму тернистому, мені руку простягнув Іль пальцем погрозив. Спасибі вам, що мені відкрили істину: мій голос серця вище всіх міряв! І якщо все всередині Тебе радіє, коли ти роль граєш до душі, яка різниця-зрозуміють або засудять! Ти Сам твориш долі своєї сюжет! #анфисиныстихомысли", - підписала фотографію відома телеведуча.

Фанати, підписані на сторінку Анфіси, досягли позначки в 1.8 мільйонів чоловік. Вони не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію зірки.

"Краще обожнюю, чекаю другу книгу Вашу дуже", "яка ви красива!!! Юна, прекрасна! Дивлюся на вас і милуюся завжди!", - пишуть відгуки фоловери зірки.

Коментарі на пост Анфіси Чехової в Instagram
Коментарі на пост Анфіси Чехової в Instagram

Нагадаємо, що Леся Нікітюк зганьбилася зі своїми танцями.