Скандальна українська співачка, епатажна виконавиця, володарка найсильнішого голосу Оля Полякова поділилася постом у соціальній мережі. Вона показала свою молодшу дочку і привітала її з днем народження.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Перший ювілей у Алісочки! 10, Моя Амазонка! Така унікальна, смілива, чесна, безстрашна, гуморна, талановита дівчинка! Ти як вітер, непередбачувана і свіжа, здатна своєю силою перевернути все на своєму шляху, завжди, з раннього дитинства знає чого ти хочеш, і інше не пропонувати)) що б зробити ці фото, треба було зробити 1000, з особою яке не схвалило б суспільство))) але я схвалюю і люблю будь - яку твою пику, бо в них вся ти-непокірна, творча, і самобутня!! Люблю тебе мій улюблений Валерчик @alisa_polyakova_", - підписала публікацію українська артистка.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку Олі, активно спостерігає за всіма публікаціями своєї улюблениці. Вони не пройшли повз пост знаменитості і написали чимало відгуків під знімками молодшої дочки Олі Полякової.

Оля Полякова
Оля Полякова

"вітаю! Чудо а не дитя", " 100% Амазонка з іменинницею!", "Ух, цей погляд. Вітаємо! Нехай ангел хранитель завжди буде поруч", "вона у вас крута ні на кого не схожа .Дівчинка особистість.Завжди є своя і позиція і думка.Нехай буде щасливою і завжди залишається вірною собі.У вас прекрасна дочка", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що старшу дочку Олі Полякової звинувачуй у крадіжці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова зізналася, що вона погана мати.