Успішна українська співачка, учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Джамала поділилася шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала, як станцювала на паркеті танцювального проекту, граючи роль сліпої дами

Відповідну публікацію Джамала розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Танці з зірками • 5 ефір Дякую за вашу любов і підтримку. Ви надихаєте мене не боятися, щоразу брати все вищі й вищі планки. В танцях, в акторстві, в рухах, емоціях, в кожному виступі. Радію, що мені так пощастило з надпрофесійним партнером @anton.nesterko. З ним будь-які завдання мені по зубах @kolyadenkolena @konstantinfreedom @alena_shoptenko @zavaduk @tanci1plus1 @1plus1_ua", - підписала відеоролик українська зірка.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку відомої співачки, майже досягла позначки в 1 мільйон чоловік. Фанати Джамали активно спостерігають за особистим життям і кар'єрою зірки. Вони не забувають про себе нагадувати і коментують кожну публікацію артистки в соціальній мережі.

Джамала
Джамала

"Танець просто чудовий. Ви молодець. Так тримати Не звертайте уваги на хейт, більшість з них і сотої частини так не зможе. Удачі Вам і терпіння", "це чудово, прям нереально, так станцювати на п'ятому тижні", "зіграла, станцювала ФАНТАСТИЧНО!!! Ахренеть", "неймовірно красиво і зворушливо", "це Талантище Джамала танець дуже красивий витончений!!!Браво ! Браво!Браво!",- пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Джамали в Instagram
Коментарі на пост Джамали в Instagram

Коментарі на пост Джамали в Instagram
Коментарі на пост Джамали в Instagram

Нагадаємо, що Джамала розповіла про стосунки з опонентами на танцювально шоу.