Відомий український бізнесмен, письменник, блогер, меценат, співзасновник благодійного фонду "Життєлюб", співвласник фітнес-центру "Акваріум" і ТРЦ "Dream Town" Гарік Корогодський поділився публікацією в соціальній мережі. Він переодягнувся в бабусю і звернувся до українців.

Відповідну публікацію Гарік Корогодський розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"У це важко повірити, але це правда. Я практично не зустрічаюся з нашими Життєлюбами.
Не знаю їх реальних проблем, чим вони дихають. Причина одна - це дуже важко емоційно, я відразу пірнаю в яму, думаю тільки про це. Менеджити фонд в такому стані неможливо.
Добре, що є команда @life_lovers_ua, дуже молода, рве, хворіє в хорошому сенсі. Завтра, 1 жовтня, день літньої людини. І я звертаюся до вас, кожен місяць звертаюся, допоможіть нашим життєлюбам. Хто чим може - продуктовим набором (на одного він коштує 250грн) репостом, просто зателефонуйте своїм Ба і Де.
Зводите їх в кіно або в бар. Вони дуже люблять ходити в ресторан, хоч і бурчать, що це дорого. Купіть їм бананів, а ми, наша команда, подбаємо про шкурках. Посилання на збір в шапці профілю. #всебудетзбс", - підписав публікацію український бізнесмен.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна показала себе топлес.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова зізналася, що вона погана мати.