У соціальній мережі розмістили дуже цікавий пост, який присвячений легендарному українському артисту і детективу на гіпершоу "Маска" Андрію Данилко. Він розповів, чому завжди носить чорну маску на зйомках гіпершоу.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "zirkovyi_shlyah" в Instagram.

"Чому Андрій Данилко не знімає чорну маску? Зірковий детектив шоу МАСКА @maskaukrainetv здивований, що цей факт спровокував безліч запитань. Виявляється, відповідь проста: "Програма називається як? "МАСКА". Які ще запитання?" – відрізав @v_serduchka. І додав – у новому сезоні, прем'єра якого 23 жовтня о 21:00 на @kanalukraina, змінить тактику гри. "Мене сварили, що минулого сезону я вгадав одразу дві маски і було нецікаво дивитися. Я вирішив – якщо цього разу когось відгадаю, напишу собі на руці і буду мовчати", – пожартував детектив. Ставте +, якщо також чекаєте на шоу МАСКА і нові приколи від Данилка", - підписаний знімок з відомим українським артистом.

Численна аудиторія, яка підписана на групу про знаменитостей, активно стежить за всіма постами. Користувачі соціальної мережі не можуть пропустити жодної публікації, щоб не написати своїм думки.

Андрій Данилко
Андрій Данилко

"По-моєму Андрій єдиний, хто реально аналізує підказки і намагається відгадувати! Решта вигулюють вбрання і дурять)) хоча така гра на контрастах, звичайно, створює цікаве, барвисте і захоплююче шоу! Чекаємо-чекаємо!", "Так у нас же ковід! Можливо причина в цьому?", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост зі сторінку "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінку "Зоряний шлях" в Instagram

Нагадаємо, що у Андрія Данилка померла мама.