Відомий і успішний український артист, талановитий автор і виконавець власних пісень, детектив на гіпершоу "Маска" Олег Винник поділився знімками в соціальній мережі. Він показався на останніх зйомках гіпершоу і звернувся до публіки.

Відповідну публікацію Олег Винник оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Як ми з @kamenskux опинилися на одній і тій самій драбині? Усе просто - сьогодні крайній знімальний день найтаємничішого шоу "МАСКА"! Тепер чекаємо на прем'єру 23 жовтня в ефірі @kanalukraina", - підписав фотографії український артист.

Численна публіка, яка підписана на сторінку одного з найуспішніших виконавців на українській естраді, ретельно спостерігає за творчістю свого кумира. Фанати Олега не проходять повз постів талановитого співака і залишають чимало відгуків під кожним знімком.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"і ми дуже чекаємо ефірів . Заінтригували, Олег Анатолійович, заінтригували", "Від вас неможливо відірвати очей Фото вогонь", "ви дуже красивий, шикарним чоловік", "ОЛЕГ ,радіємо,краще, отримуємо заряд щастя", "як завжди чарівний і чудовий . З шаленим нетерпінням чекаю прем'єру", "цікавий чоловік", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що Олег Винник був помічений у колі довгоногих студенток.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олег Винник показав соковиті форми своєї дружини.