У мережі розмістили дуже цікавий пост, в якому легендарна співачка Адель повідомила про те, що повертається на велику сцену. Вона розповіла про своє життя, поки перебувала в тіні.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі "Зоряний шлях" в Instagram.

"Воооу, Адель знову вривається до шоу-бізу Скоро співачка презентує першу за 6 років пісню. Окрім того, @adele знялася одразу для двох обкладинок VOGUE та розповіла, чому так довго мовчала про розлучення. За словами зірки, ніхто нікого не ображав. Просто вона зрозуміла, що нещаслива. Щодо схуднення на 45 кілограмів, воно допомагало їй почуватися краще. «Річ була не у схудненні, а в тому, щоб стати сильнішою і приділяти собі якомога більше часу, відриватися від смартфона. Я була залежною від цього, а тепер тренуюся двічі або тричі на день», — сказала вона. І це ще один доказ, що змінити життя — завжди крута ідея", - підписаний пост в соціальній мережі.

Аудиторія, яка підписана на групу "Зоряний шлях", стежить за всіма останніми новинами. Фолловери на обділили пост такого формату і написали чимало відгуків.

"Яка лялечка", "Молодець, Адель а я шось навіть не помітила, що вона не випускала нових пісень... Бо я ще багато її пісень не встигла почути і дізнатися", "хто це ще така", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост з аккаунта "Зірковий шлях" в Instagram
Коментарі на пост з аккаунта "Зірковий шлях" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак стала виглядати як надувна жінка.