Чарівна українська зірка, телеведуча, зірка тревел-шоу "Життя інших" Жанна Бадоєва зачарувала публіку постом у соцмережі. Вона показала, як виглядала 10 років тому, чим здивувала своїх фанатів.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку)))) мені тут фейсбук нагадав, як я виглядала 10 років тому)) час все змінює))) я сильно змінилася, як вважаєте?)) Викладаю фото десятирічної давності і кадри, зроблені зовсім недавно)) цікаво почитати Ваші коментарі)))", - підписала публікацію українська телеведуча.

Численна аудиторія, яка стежить за всіма публікаціями популярної зірки, активно коментує кожен знімок за участю Жанни. Фанати не забули про себе нагадати і не залишили цей пост без уваги.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

"Ви зараз виглядаєте також як і десять років тому", "людина, яка знаходиться на такому позитиві, як ви може змінюватися тільки в кращу сторону! Так, ви подорослішали, але гірше від цього ви не стали!", "Ні ви не сильно змінилися, я думала це свіже фото)", "майже не змінилася, але 10 років тому погляд був чистіше і наївніше))", "так чудово виглядаєте завжди. Без всякої лестощів і бажання сподобатися кажу. У вас така енергетика і такий власний стиль, що очей не відірвати, завжди", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадоєва розповіла про проблеми.