Українська реперша Alyona Alyona поділилася несподіваним постом у соціальній мережі. Вона звернулася до своїх шанувальників з несподіваною заявою.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Я ПОКИДАЮ ІНСТАГРАМ Не 100%, але частково. Мені щотижня телефон присилає повідомлення про те, скільки я в середньому витрачаю екранного часу в день. Останнім часом я перевалила за 5 годин на день. І для мене це дійсно критично, тому що я відчуваю, як моя спина, шия та зір постійно в режимі перегляду телефону і це не нормально. Я зрозуміла, що цілком віддана своїй аудиторії. Дуже багато часу проводжу в Instagram та Tik Tok, відповідаючи персонально на повідомлення. І я не встигаю відповідати на все - відповідаю на 60%, але все одно розгрібаючи постійно свій дірект, даючи людям інформацію, про яку мене запитують, спілкуючись з ними, розділяючи з ними їхні емоції, я отримую задоволення і в той самий час віддаю енергію. І дуже часто під кінець робочого дня я відчуваю себе безсилою. Якщо ви могли помітити, останнім часом все частіше бувають дні, коли я абсолютно не публікую Stories…. ПРОДОВЖЕННЯ В КАРУСЕЛІ Collage by @bo.klimchuk", - підписала публікацію українська співачка.

Альона Альона
Альона Альона

Фанати реперші, які підписані на її сторінку в соцмережі, не пройшли повз пост артистки. Вони на забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію Олени.

"Це дуже сміливий але правильний вибір як на мене ! Інста заставляє забувати набагато прикольніші речі, відволікатись від багато крутіших, цікавіших та важливіших справ !", "Реальне життя наше багатство,ніщо його не замінить", "Давай мала кріпись", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Альона торкнулася незвичайну тему.