Талановита і успішна українська артистка, відома, як "Киця" Оля Цибульська поділилася розкішними знімками в соціальній мережі. Він показала себе в красивій вечірній сукні, позуючи в ліжку.

Відповідну публікацію Оля Цибульська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"А ти за те, що вдома має бути красиво чи комфортно? Так, мабуть, чоловіки уявляють свою кицьку, коли дзвонять їй ввечері і питають "а в чому ти"? І нехай так думають. Бо для свого Кота піжама і дуля на голові швидко перетворюються на сукню, мейк і зачіску з квітами. Фотки вчорашні Зараз я теж з дульою в піжамі і без мейку. Розкішна сукня від @millanova_kyiv @millanova_lviv", - підписала фотографію українська артистка.

Аудиторія, яка підписана на сторінку Олі, не забила про себе нагадати і почала коментувати знімки зірки.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Вдома має бути комфортно! Іноді комфортно в піжамі, іноді в халаті, а іноді в червоних панчохах та сексуальній білизні. Все залежить від настрою жінки", "Шииикааарнаааа", "Коли комфортно то це і є красиво)))", "Які прекрасні фото! Люблю дивитись на роботи, де людина і простір одне ціле - це справді мистецтво)такі фото вдаються далеко не кожному, дуже гармрнійно і стильно", "Бомбезна", "І красиво та комфортно! Щоб було бажання перебувати вдома!",- пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Цибульська поцілувала Віталія Козловського.

Нагадаємо, що самозакоханій Олі Цибульській вказали на її місце.