Українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками" Леся Нікітюк розмістила важливий пост у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки, щоб заговорити про провайдерів в нашій країні.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Це важливий пост‼ Якби я 10 років тому виставила сторіс, що я не задоволена Інтернет провайдером, ніхто б на це не звернув увагу! Але зараз ситуація змінилася..Мене почули і знаєте чому? Тому що в мене багатомільйонна аудиторія‼ ‼ ‼ Хоча, я такий самий клієнт компанії як решта людей і маю звичайний пакет послуг! Шкода що в нашій країні, компанії з «проблемами» і «негативними відгуками», готові вирішувати щось, тільки для людей з декількома мільйонами підписників, тобто не міняти підхід до роботи в цілому, щоб тисячам людей було комфортно витрачати гроші за їх послуги, а просто надати цей комфорт « обраним» і проблеми як такої не стане….. Шановні лідери думок, давайте частіше висвітлювати проблеми сфери послуг! Якщо ми хоч трішечки зможемо її покращити, то ми вже в інстаграм сидимо не просто так", - підписала публікацію українська телеведуча.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку жартівниці, не пройшла повз публікацію Лесі і залишила чимало відгуків під нею.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"Загалом, якщо якісь проблеми, потрібно звертатися до Лесі вона все порішає", "класна локація для фото", "а можна ще й з КИЇВСТАРОМ так як з вольою?) ", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що Леся Нікітюк отримала непристойну пропозицію від молодої співачки.