Популярний український шоумен і телеведучий, колишній учасник ігор "КВК" Андрій Бедняков розсмішив аудиторію знімками своєї дружини в соціальній мережі. Він показав домашні фотографії дружини і привітав її з днем народження.

Відповідну публікацію Андрій Бедняков оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

"У тебе сьогодні День Народження !!! І я знову знайшов ваші найкращі фотографії. Адже кращі гідні кращого ! Ти найдобріша людина, яку я знаю ! Ти найталановитіша людина ! Ти можеш знайти спільну мову з будь-якою людиною світу (якщо, звичайно, він не говорить англійською ) Ти-найкрасивіша книга на найвищій полиці в самій величезній бібліотеки світу! Книга, яка мене постійно чомусь вчить . У тебе стільки ідей і планів, що не вистачить і життя, щоб їх реалізувати. Але ти впораєшся ! Ми впораємося ! Я вірю в тебе і твій план ) Дружина, Мама, Друг, Начальник , поліцейський, Медсестра.....ой, це вже не треба було вам розповідати))) Сподіваюся , ти не сильно образишся на останні фотографії спасибі, що ти є ! Люблю тебе, мій Краш", - підписав публікацію український комік.

Фоловери Андрія не пройшли повз знімків і залишили свої коментарі.

Фото Андрія Беднякова
Фото Андрія Беднякова

"Настя дуже красива і талановита! А найголовніше мати Здоров'я", "з днем Народження", "З Днем Народження @nastyakorotkayа","з днем народження! Відео горизонтальне треба або вертикальне все таки??",- залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram

Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram

Нагадаємо, що неадекватний Андрій Бедняков влаштував істерику.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Андрій Бедняков показав принади України.