Топова українська журналістка, телеведуча, дружина народного артиста України Юрія Горбунова Катя Осадча повідомила про колаборацію з Андре Таном. Вона приміряла на себе нову колекції одягу, хвалячись своєю фігурою.

Відповідну публікацію Катя Осадча показала у своєму акаунті в Instagram.

Фото Каті Осадчої
Фото Каті Осадчої

"Дякую за вашу реакцію на нашу з @andre_tan_official нову колаборацію, ви просили подробиць. Розповім усе по черзі. Як і в літній капсулі, мені було важливо, щоб це були речі не на один сезон. Це стосується як дизайну, так і матеріалів. Після довгих пошуків ми втілили в колекції головний тренд цієї осені: athflow. Це поєднання спортивних елементів та вишуканих матеріалів, баланс між модою та комфортом. Окремо хочеться сказати про авторський принт колекції: на сукнях та светрах розквітли мальви та волошки з картин Тетяни Яблонської та Марії Примаченко. Колекція #AndreTanXКатяОсадча буде представлена в 40 магазинах Andre Tan по всій Україні, а також на сайті andretan.ua вже скоро", - підписала публікацію українська журналістка.

Фоловери телеведучої досягли позначки в 1.7 мільйона чоловік. Вони не пройшли повз розкішних знімків Каті і написали чимало відгуків.

Фото Каті Осадчої
Фото Каті Осадчої

"Ах, яка вершина смаку та вишуканості! І яке попадання з вибором моделі!!! Браво Андре Тану і Катерині!", "Супер колекція!А головне, що її можна одягати", "клас, додали родзинку", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Катя Осадча публічно виправдалася за скандал з поліцією.