Дворазова чемпіонка світу, професійна Українська дзюдоїстка, неоднокраста учасниця Олімпійських ігор, чарівна Дар'я Білодід поділилася дуже цікавим постом у соцмережі. Вона дала відповідь на дуже поширене питання.

Відповідний пост Дар'я Білодід оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Останнім часом отримую дуже багато питань в дірект.Один з найбільш поширених питань про настрій на змаганнях. Ця дуже складна тема, тому що кожна людина індивідуальна і кожен реагує на атмосферу змагань по різному. Хто то входить вчасно в бойовий настрій, хто невчасно,а хто то взагалі не вміє в нього входити, відповідно це сильно позначається на результаті в гіршу сторону. Я вважаю, що спортсмена потрібно привчати до змагань ще з дитинства.При тому, не тільки до маленьких змагань в маленьких залах , а намагатися виїжджати на міжнародну арену, у великі зали з трибунами і атмосферою справжніх серйозних змагань. Особисто так було у мене. Я з дитинства звикла виступати за кордоном, мої перші змагання за кордоном проходили в Будапешті, тоді мені було 8 років.З цього віку тренера регулярно стали мене "обкатувати" і привчати до такого формату змагань. Тому, коли я підросла і почала виступати по кадетам,юніорам і дорослим , мені було легше, я спокійно реагувала на атмосферу чемпіонатів Європи і світу, в той час , коли інших лякали великі зали і трибуни з уболівальниками", - підписала пост дзюдоїстка.

Крім цього, Дарина дала дуже цінні поради виходячи зі свого досвіду.

"Ще дуже важливе правило для мене, не робити зі слова "чемпіонат" щось особливе. Всі змагання потрібно сприймати однаково. Не важливо, це кубок Європи або Чемпіонат світу.І там, і там беруть участь такі ж люди як і ви, у них дві руки і дві ноги.Мандраж є у всіх, просто хтось його направляє в правильне русло, а хтось перегорає.З цього сприймайте все простіше і вірте в себе! Вселяйте собі,що ви самий(а) сильний(а), все йде від голови! Я по собі знаю, що твій настрій залежить тільки від тебе", - поділилася спортсменка.

Фото Дар'ї Білодід
Фото Дар'ї Білодід