Відома українська співачка, народна артистка України, легендарна Ірина Білик показала відеоролик, на якому Оля Полякова публічно вибачається. На відео можна побачити, як скандальна співачка цілує руки Ірині Білик за що, що назвала її суч*ой.

Відповідну публікацію Ірина Білик розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Про справжню, щиру, жіночу дружбу а кого з шоу бізнесу Ви могли б назвати сучкою? #взрослыедевочки #иринабилык #оляполякова #женскаядружба #шоубізнес", - підписала публікацію легендарна співачка.

Численна публіка, яка стежить за творчістю знаменитої Ірини Білик знає, що вона зробила дуже багато для українського шоу-бізнесу. Українська співачка вже дуже багато років радує аудиторію своєю творчістю. Ірина дуже любить поділиться своїми новинами і досягненнями в соціальній. Цього разу вона показала, як скандальна Оля Полякова публічно приносить свої вибачення, за те, що образила її. Фанати зірки не пройшли повз такого відео і залишили чимало відгуків.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Полякова вона така-спочатку говорить, а потім думає, як не крути Ірина Білик-легенда української естради", " браво . Приємно дивитися на жінок які вміють прояснювати і миритися!", "Іра Білик найкраща, всі пісні ваші обожнюю", " Оля як завжди показує рівень...рівень своєї безкультурщини", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ірина Білик змусила українців вийти з себе.

Нагадаємо, що Ірина Білик розповіла, як працювала в ЖКГ.