Українська артистка і виконавиця в стилі хіп-хоп, реперша Alyona Alyona поділилася дивовижним постом у соціальній мережі. Вона показала себе в підгузку і звернулася до публіки.

Відповідний пост Alyona Alyona оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Всередині мене дитина Так, мені 30, але кожного дня я відчуваю в собі дитину. І люди, які мене оточують, також відчувають дітей в середині себе. Коли ми дорослішаємо та починаємо помічати, що старіємо — дитина в середині нас починає страйкувати. По-перше, вона боїться старості як такої. По-друге, вона розуміє, що роки йдуть і ніяк не спиняються, а вона зробила далеко не все, що запланувала. Діти всередині нас частіше за все виходять на волю і проявляють себе саме в екстрених ситуаціях, або в ситуаціях, де перевіряється наша стресостійкість. Таким чином, коли сімейні пари сваряться, сваряться насправді не вони, а їхні внутрішні діти. Коли ми ходимо по магазинах та дивимося на прилавки, наші внутрішні діти починають себе дуже сильно проявляти — саме через це трапляються оці спонтанні покупки. І в цьому є навіть плюси. Можливо, своїх внутрішніх дітей треба чути та задовольняти їх бажання", - підписала пост українська артистка.

Крім цього, Олена вирішила нагадати про те, що їй 30 років.

"Мені 30 і саме зараз я можу сказати, що дуже гарно спілкуюсь з дитиною всередині. Чітко розумію її бажання, образи, поведінку та цілком розумію її реакції на життя. Ми з нею товаришуємо. Хоча іноді її вибрики нормально так псують мені життя, проте я дозволяю їй бути собою — не гальмую, не заважаю, бо сама знаю приклади, коли протягом життя люди подавляли цю дитину, а потім в 40 цей внутрішній малюк вистрелював та змінював життя так, що навіть уявити неможливо. І ці зміни не завжди були в позитивну сторону. А тепер в коментарях напишіть чого хоче ваша внутрішня дитина? Але пишіть відверто. Відверто не для мене, а для себе та свого внутрішнього малюка", - поділилася реперша.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олену Олену застукали з молодим красенем.