Автор і співпродюсер народного скетч-шоу "Файна Юкрайна", актор, відомий телеведучий і шоумен Сергій Притула поділився відеоролик у соціальній мережі. Він звернувся до жителів України і показав, що потрібно радіти простим речам.

Відповідний пост Сергій Притула розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Еталон!!! Бачити навколо себе негатив - це дуже просто. Але мені більше подобається викристалізовувати навколо себе добро та радість!Дядько Василь - це людина, яка повністю відповідає моєму життєвому принципу "отримуй задоволення від того чим займаєшся, хто б що не казав про твою роботу - престижна вона чи не дуже, потрібна чи суспільство може без неї обійтись"! До речі, заправлятись мені сьогодні не потрібно було. Настрій просто трохи був паскудний. Тому і заїхав до пана Василя на реабілітацію настрою! Отримайте і ви своє задоволення від цього світлого чоловіка! Даруйте людям радість! Будьте, як дядько Василь!!!",- підписав відеоролик український шоумен.

Численна публіка, яка стежить за особистим життям і кар'єрою Сергія, не забуває про себе нагадувати. Фолловери актора не пройшли повз відеофайлу і залишили чимало відгуків.

Сергій Притула
Сергій Притула

"я теж люблю у нього заправлятися . навіть був випадок, злякалася, що щось стукає, поліз зі мною під машину, каже "паняночко, нема чого вам туди лізти, я подивлюся". людина-принадність"," Йому потрібно на сцену)", "країна має талант і світлу душу! Сама їжу на цю заправку, але заправлясь там тільки, коли є пан Василь", - залишили коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Сергія Притули в Instagram
Коментарі на пост Сергія Притули в Instagram