16-тирічна дочка епатажної співачки Олі Полякової Маша поділилася дуже скандальним постом у соціальній мережі. Вона вирішила захистити себе і покрила матом українську публіку.

Відповідну публікацію Маша Полякова розмістили на своїй сторінці в Instagram.

"Мене дивують заздрісні люди з опущеною самооцінкою , виставила я себе красивою і потримала дівчат так подумайте або пройдіть повз якщо вам не подобається . Але ні люди примудряються висмоктати з пальця якусь маячню . Перепрошую за слова,, з х*ялі ви до мови при*балися, ви його тільки в порно бачили тоді вам лікуватися треба " . Просто любите себе і тоді вас полюблять інші", - підписала публікацію Маша.

Аудиторія, яка підписана на старовину популярної дівчинки, не пройшла повз такого скандального поста. Українці вирішили не мовчати і почали коментувати знімок дочки Олі Полякової.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

"Машуль, ти суперова, неординарна, природна! Мені шалено подобається твій колір волосся! Обожнюю руденьких Живи і радій життю!", "Ти крута,так триматиВсі прям такі святі,то хай не дивляться на язик тож ніхто незаставляє Машуня ти супер", "цей колір волосся виглядає на тобі чудово", "Хорошр що не до пупка при*бались, скажи", "Почни з себе Маша і подлечись", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram
Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова облизала Пальці в прямому ефірі.

Нагадаємо, що доньку Олі Полякової повідомили, що вона потрапила до лікарні.