Популярна українська співачка, відома, як "Киця" Оля Цибульська поділилася розкішними кадрами в соціальній мережі. Вона показала себе у відвертій вечірній сукні.

Відповідну публікацію Оля Цибульська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"1/2/3/4- який образ з кліпу #янеплачу подобається Тобі найбільше? Що пішло НЕ так, як ми задумали:❌сукня порвалася занадто сильно і її довелося зшивати на місці ❌в мене був лише один дубль, щоб красиво намочити волосся і він виявився з технічним браком ❌під час зйомки фінальної сцени лив сильний дощ зі снігом і кліп був під загрозою. Довелося мокнути, щоб врятувати відео P.S В кліпі є ще один образ, якого нема тут. Знайдеш? Може він тобі якраз і сподобається найбільше. Посилання в описі профілю Photo credit: @rudenko_vitalii Styled by: @sleeppassim", - підписала публікацію українська співачка.

Публіка, яка підписана на сторінку артистки, не пройшла повз таких фотографій і залишила чимало відгуків.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Мокрий образ", " Олечка, яка ж ти красуня,драйвова, суперова!!!", "Фото 2,3 найкращі.І, дякую Олю.Що ви підтримуєте Українські пісні.І гарно їх виконуєте", "Оля!!! У всіх образах хороша...Якщо Бог нагородив красою..те щоб ви не одягли...то у всіх речах будете красиві.І. це ПРАВДА", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Цибульська в прозорих станах засвітила зайвого.

Нагадаємо, що Оля Цибульська потрусила попою на камеру.