Відома українська актриса, учасниця студії "Квартал-95" Олена Кравець поділилася дуже цікавим постом у соцмережі. Вона повідомила про те, що братиме участь зі своїми колегами в інтелектуальному проекті.

Відповідну публікацію Олена Кравець розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Улюблена гра родом з дитинства ще... вже цієї суботи на каналі "Україна" в телеклубі "Що? Де? Коли?" можна буде подивитися вирішальний поєдинок за вихід у фінал. За дзеркальним столом-команда "студії Квартал-95", частиною якої я щаслива бути! @valeryzhidkov_official @vadym_pereverzyev @evgenii.koshevoi @savin_m_i @yuri_velikiy і неповторний "пан ведучий" @guesswhichhand я пишаюся вами, шановні знавці, і пропоную частіше зустрічатися і тренуватися..)) ", - підписала публікацію Українська гумористка.

Українці, які підписані на сторінку Олени, не пройшли повз пост і ставили чимало відгуків.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

"Безцінні!!! Всі ви команда номер раз!!! А зараз ви потрібні як ніколи . Бо світ зійшов з розуму...", "ура. моя найбільша любов-Олена і інтелектуальні ігри-повернулися", "Круто що де коли", "Урааа!! Шкода, що минулі випуски, де ви були капітаном - не всі доступні в Інтернеті..))", "Бажаємо успіху, перемоги!", "Удачі!!!!!", "Новий склад Кабміну??", "Російську" гра " бачили ? Там я помітив як вони круто крадуть жарти з "Ліга сміху". Ось така лажа.", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Нагадаємо, що учасниці жіночого кварталу показали голі тіла.