Знаменита українська співачка, топова модель, зірка журналів для чоловіків Даша Астаф'єва зачарувала публіку теплими знімками в соціальній мережі. Вона показала, з ким ніжиться в ліжку.

Відповідну публікацію Дага Астаф'єва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Ми з Луною, на правах принцес, вибираємо завжди все краще) цієї осені, ніжитися і обніматися хочеться трохи довше, ніж зазвичай... а ще тому, що нас обіймають самі ласкаві і вже улюблені обійми @Penelope.ukraine чесно кажучи, перина просто створена для тих людей, хто ставиться до сну відповідально, і з усією любов'ю) для мене важливий комфорт спального місця, відчуття невагомості і м'якості) і тут побажання витримані на всі сто! Так само, врахуємо, що новинка підходить алергікам [я зараз про себе] Без зайвих слів, відчуваю себе на висоті", - підписала фотографії українська модель.

Фанати Даші не пройшли повз таких теплих знімків і вирішили написати свої відгуки.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

"Лайк!", "Сонце і місяць. Що може бути прекрасніше", "Про лося було смішно", - залишають коментарі Передплатники співачки.

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Варто відзначити, що українська зірка нещодавно заявила про те, що вона розлучилася зі своїм чоловіком. Так що на даний момент серце неповторної моделі не зайнято і вона перебувати в пошуках нової любові.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Даша Астаф'єва показала, як прийшла в гості до Олексія Дурнєва.

Нагадаємо, що Даша Астаф'єва у відвертому вбранні розсунула ноги.