Проте чи могла артистка так перевтілитись?

На вигляд грізна, а в душі чуттєва і романтична Горила на сцені грандіозного шоу-детективу «МАСКА» вразила глядачів неймовірним виконанням пісні «I Have Nothing» співачки Вітні Г'юстон. І якщо спочатку в зіркових детективів були версії, що під маскою може бути чоловік, після цього виступу всі зрозуміли – там ховається професійна співачка.

«Наразі це найкраща вокалістка у цьому шоу! – коментує Оля Полякова в ефірі каналу «Україна». – У голосі Горили я почула співачку Jamala, але не вірю, що вона могла настільки іронічно поставитись до себе. Проте якщо там вона, то я просто скидаю корону – настільки це круте перевтілення».

Оля Полякова
Оля Полякова

Колега Полякової NK | Настя Каменських теж чітко почула в співі Горили переможницю Євробачення 2016-го року.

«Взагалі то я не думаю, що для Jamala було б проблемою залізти в цей костюм, інша справа – я просто не можу зрозуміти, хто ще зміг би заспівати її тембром. Адже в Jamala є певна особливість, і якщо хтось зміг її спародіювати – це просто геніально!» – зазначила зірковий детектив шоу «МАСКА», співачка NK | Настя Каменських.

Думку детективів розділив і Олег Винник та побажав Горилі дійти до фіналу. А от DZIDZIO запропонував іншу версію – під неймовірною маскою може ховатись співачка Гайтана.

А чи розгадали експерти секрет Горили та чим надалі вражатиме учасниця шоу «МАСКА», глядачі каналу «Україна» дізнаються у нових випусках улюбленого проєкту.