Джессіка Альба була помічена зі своєю молодшою дочкою Хейвен в Беверлі-Хіллз, Каліфорнія, в суботу вдень, пише Daily Mail.

Коли пара вийшла в світ, 40-річна актриса була одягнена в довге біле пальто, блакитний спортивний костюм і маску для обличчя з квітковим малюнком.

Засновниця The Honest Company додала шикарну сумку-відро, білі високі кросівки Converse і свої темні локони в хвилястий хвіст. Її маленька дівчинка розгойдувала рожевий довгий рукав з перевернутим смайликом спереду, чорні легінси і білі тенісні туфлі.

Джессіка Альба
Джессіка Альба

Як і її мати, у якої був невеликий блокнот, Хейвен тримала в руках яскраво-жовтий щоденник і синій механічний олівець.

Крім Хейвен, у Альби і її чоловіка Кеша Уоррена є 13-річна дочка Хонор і трирічний син Хейс. Альба і Уоррен вперше зустрілися, коли вони обидва працювали над "Фантастичною четвіркою" в 2004 році, в якій вона грала головну роль, а він виступав в якості помічника режисера.

Джессіка Альба
Джессіка Альба

Раніше вона була у відносинах зі своїм партнером по "Темному ангелу" Майклом Уетерлі, і пара була заручена в якийсь момент, хоча вони розлучилися в 2003 році. Актриса і її нинішній чоловік зустрічалися чотири роки, перш ніж вони вирішили зв'язати себе узами шлюбу в 2008 році.

Як мати, Альба відверто говорила про відвідування сеансів терапії зі своєю старшою дитиною. Влітку мама трьох дітей розповіла, що вони з підлітком проходили курс терапії протягом останніх двох років, щоб навчитися спілкуватися і краще розуміти один одного.