Тепер екс-учасника One Direction чекають штрафи і курси з управління гнівом.

28-річного співака Зейна Маліка звинуватила у фізичному насильстві мати його дівчини Іоланда Хадід. 57-річна модель заявила, що зірка накинулася на неї під час сварки, але правда виявилася набагато гірше.

За матеріалами справи, яку завели на екс-учасника One Direction, хлопець чотири рази нападав на маму Джіджі Хадід і один раз навіть з силою жбурнув її в шафу, вигукуючи лайки, пише Elle.

Зейн Малик
Зейн Малик

Конфлікт стався в кінці вересня, коли Джіджі полетіла в Париж на модний показ. За її відсутності Іоланда приїхала до Зейна і своєї внучки Хай додому — на ферму в Пенсільванії неподалік від власного ранчо. Вона не попередила про свій візит, чим дуже обурила співака, який і так відчував до неї неприязнь і роздратування. Він був упевнений, що чутки про вагітність Джіджі в пресу запустила саме Іоланда — і це в той час, коли молода пара хотіла тиші і самоти.

У підсумку екс-учасник One Direction почав кричати на матір своєї дівчини, щоб та — "голландська жінка з низькою соціальною відповідальністю" - забиралася з дому і не чіпала його дочку.

Він навіть почав дзвонити в Париж Джіджі і вимагати, щоб вона вплинула на матір. "Відрости вже пару яєць і захисти свого партнера у власному будинку від своєї ж матері", — вирував Зейн, перш ніж кинутися на Іоланду. Чи була присутня однорічна Хай при цьому скандалі, не уточнюється.

Зейн Малик
Зейн Малик

Після цього Зейн і Джіджі розійшлися, але продовжували спільно виховувати дочку. Співак робив все можливе, щоб повернути кохану, але та бажала концентруватися на благополуччі малятка.

Артист намагався залагодити справу з Іоландою миром, але та відмовилася, надавши конфлікт розголосу. На слуханні Зейн Малік не став заперечувати провину, і суд зобов'язав його заплатити штраф, пройти курси з контролю гніву і програму по домашньому насильству, а також рік не наближатися до Іоланди.