У видавництві IPIO вийшла книга Олі Полякової "Нешкідливі поради дорослої дівчинки". Це видання транслює філософію співачки: яскравої, неординарної особистості з шаленою харизмою, сміливими поглядами і енергією.

Книга складається з чотирьох розділів, які висвітлюють ключові етапи з життя артистки: як вона стала тією Олею Поляковою, яку сьогодні знають і люблять мільйони людей. У розділі "Хід королеви" Оля розповідає, як знайти своє покликання і знайти внутрішню свободу.

Оля Полякова
Оля Полякова

Розділ "Яжемать" присвячений тому, як бути кращою мамою без шкоди для свого життя — правилам здорового і щасливого егоїзму. У "Мислеформах" Полякова ділиться рекомендаціями, як зробити так, щоб Всесвіт чула тебе і відгукувалася. А глава "Офігенно красива" містить секрети краси і здоров'я від співачки. При цьому сама Оля не претендує на істину в останній інстанції і не збирається нікому нав'язувати свою думку.

Я не психоаналітик, не гуру і не коуч – їх і так занадто багато розвелося останнім часом. Я всього лише жінка, яка дещо зрозуміла про це життя і її закони. Або не зрозуміла... я можу помилятися, можу повторюватися, можу сама собі суперечити, мене може заносити на поворотах, але я чесна і поблажлива сама до себе Оля Полякова

Книга, розрахована на найширше коло читачів, допомагає полюбити себе, навчитися не звертати уваги на критику і знайти баланс між роботою і відпочинком. "Не шкідливі поради дорослої дівчинки" розкривають оригінальний світогляд Олі Полякової, який для багатьох стане справжнім одкровенням.

Ти у себе одна! Не клади своє життя ні на чий вівтар. Живи заради себе! Тільки будучи щасливою ти можеш зробити щасливими інших. Оля Полякова