Зараз на сторінці у соціальній мережі у Злата Огневич більше 2000 публікацій. Це переважно фотосесії, світлини з колегами, робочі моменти в телепроектах, які набирають від 10 до 25 тисяч лайків.

Та не всі фанати поважають приватність артистки.

«Є заблоковані фанати, які переслідують мене інколи. Вони навіть знають, де я живу, і спеціально ходять в ті ресторани, щоб раптом мене зустріти. І я, як тільки бачу ці прояви, одразу це блокую. Я не хочу давати жодних приводів для розвитку наших стосунків. Тому я блокую ці прояви», – розповіла співачка.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

За словами артистки, часом прихильники пишуть їй компліменти, але іноді є ті, хто поводиться неприйнятно, надсилаючи пікантні фото, а дехто навіть називався їй батьком. Сама співачка не сприймає дивні повідомлення серйозно, але її мама дуже переживає, коли про доньку пишуть погані коментарі.

«Це мій простір, я роблю там все, що я захочу. І, якщо ви заходите на мій простір, поливаєте мене брудом, то не чекайте у відповідь, що я буду вам надсилати квіти, – говорить Огнєвіч і додає. - Я не запам’ятовую хейт, мені це не потрібно, нецікаво. Нормальна психіка не буде драматизувати, не буде шукати приводів, щоб постраждати про те, який мені хейт написали, все, життя закінчилося. Я нормально людина, мені наплювати, що ви там мені пишете брудне. Пишіть собі скільки завгодно. Моє життя прекрасне».