Нині деякі особняки виглядають дійсно пустими, адже президент розпорядився провести перевірку та відзвітувати, хто із нинішніх віп-мешканців незаконно володіє будинками.

Досі мешканкою державної дачі лишилась Оксана Білозір – співачка і колишня нардепка. Її будинок розміщується подалі від траси та не на першій лінії Дніпра. Біля її паркану багатолітня величезна сосна, а ділянка землі поділена на клумби та грядки.

будинок Оксани Білозір
будинок Оксани Білозір

Зірка запевняє, що наразі має повне право не з’їжджати зі свого сімейного гніздечка у Конча-Заспі, адже інвестувала у нього чимало своїх коштів.

«У мене є всі документи, всі дозволи, я не зайшла туди зі сторони, я зайшла туди, як міністр. Ми повністю будували. Там стояв будинок 47 року, дерев’яний, трухлий. Я тоді проінвестувала багато, щоб відбудувати житло», - розказала екс-політикиня.

Хоч у свій маєток сім’я Білозір вклала багато сил, праці та грошей, все ж, за її словами це звичайнісінька дача, а не розкішній особняк.

будинок Оксани Білозір
будинок Оксани Білозір

«У мене скромно. Ми нічого такого не робили, ні якогось особливого комфорту, ні золотих унітазів. У нас дикий сад, це не професійний сад, де ексклюзивні ягоди, фрукти. Ми обробляємо, стрижемо траву, але не робимо під лінієчку. Мені немає що ховати, мені навпаки хочеться показати, щоб розвінчати ті легенди, які розвивають» - розповіла Оксана Білозір.

Також екс-міністерка розказала, що утримувати маєток у Конча-Заспі справа зовсім не з дешевих: «Ми дуже дорого платимо. Мені для того, щоб заплатити оренду треба добре покрутитися в місяць».