Автомобіль Porsche Panamera, яким їздить Олександр Куницький, зупинили у центрі Харкова вранці 22 листопада, повідомило Суспільному джерело у правоохоронних органах.

Суспільне звернулося за коментарем до речника Управління патрульної поліції Харківщини Дмитра Гайдука. Чи був за кермом саме нардеп Куницький або інша людина, він не підтвердив і не спростував. Коментуючи інформацію, що з'явилася у соцмережах ввечері 22 листопада, Гайдук сказав, що у Харкові дійсно зупиняли автомобіль Porsche: "Було порушення вимог дорожнього знаку. Порушення рядності".

За інформацією Дмитра Гайдука, постанову на водія поки не складали, на місці він просив відкласти розгляд до вечора, оскільки поспішав. Ввечері до управління патрульної поліції прийшов адвокат водія і попросив відкласти розгляд.

"Поки тільки є підстави вважати, що особа вчинила адміністративне правопорушення. Є певна процедура. Якщо водій з якихось причин не може на місці бути присутнім під час складення матеріалу про адмінпорушення, потрібна юридична допомога, прийшов адвокат з проханням перенести", — сказав речник патрульної поліції.

Відео з Управління патрульної поліції виклав депутат Харківської обласної ради від "Європейської солідарності" Анатолій Козловський. На ньому патрульний поліцейський, який складав матеріали, говорить, що за кермом був Олександр Куницький: "Було зупинено автомобіль Porsche Panamera під керуванням громадянина Куницького Олександра Олеговича. Він підозрюється в скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Було скоєно за адресою: вул. Сумська, 2. Якщо буде притягнутий, штраф 340 грн".

"22.11.2021. Управління патрульної поліції в Харківській області, патрульні намагаються провести розгляд справи за адміністративним порушенням ст. 122 ч. 1 КУпАП по відношенню до громадянина України Куницького Олександра, народного депутата України від політичної партії "Слуга народу". Олександр дуже поспішав на виїзний комітет ВРУ з правоохоронної діяльності, де розглядались питання безпеки дорожнього руху в м. Харкові, що порушив рядність на сумнозвісному перехресті Зайцевої", — написав Козловський.