Про це Володимир Зеленський заявив під час прес-марафону.

"Я зустрічався з сильними світу всього. Я ж пояснював, в чому питання цього закону (про деолігархізацію. - Ред.). Мені набридло, що кажуть, що у нас країна олігархів", - сказав президент.

"Це історія іміджева. Про те, що у нас не буде олігархів або будуть. І всі будуть бачити, скільки їх", - зазначив Зеленський.

Також під час прес-конференції глави держави не обійшлося без скандалів. На прес-конференції в п'ятницю, 26 листопада, Володимир Зеленський вступив у перепалку з головним редактором сайту "Цензор" Юрієм Бутусовим. Президент звинуватив журналіста у зливі інформації про використання "Байрактару" на Донбасі".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

За словами Зеленського, в результаті цього "зливу" про застосування "Байрактара" загинули люди.

"Ви опублікували цю інформацію точно так само, як ви злили інформацію про операцію Бурби", - сказав він Бутусову.

Крім того, Зеленський заявив, що Бутусова познайомив з ним екс-глава офісу президента Андрій Богдан і сказав, що Бутусов працював на Ігоря Коломойського і що журналіст хотів отримати посаду. За словами Зеленського, коли він її не отримав – образився і став опозиціонером.

Також Зеленський сказав, що партнер і спонсор Бутусова по сайту "Цензор" – один з контрабандистів з санкційного списку РНБО (прізвище не назвав, але мова, очевидно, йде про Сіяра Куршутова - Ред.).

Бутусов відкинув всі ці звинувачення і сказав, що Зеленський бреше, щоб піти від відповідей на незручні питання.