Відомий журналіст, блогер і політолог Юрій Романенко пояснив, скільки, за його підрахунками заробляє лише одна парковка в центрі столиці.

Юрій Романенко на прикладі парковки біля відомого офісного і торгового центру "Гулівер" в центрі Києва підрахував, скільки може приносити такий бізнес його власникам.

"Багато киян знають парковку біля "Гулівера", відразу біля виходу з метро. Там ще стояла будка. Так от виявилося, що ця парковка належала місту, а "Гулівер" її юзав. Тепер місто забрало більшу частину парковки, а одна третина залишилася у "Гуллівера", як було за документами", – пише Юрій Романенко на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

За підрахунками журналіста, подібний бізнес приносить власникам навіть не сотні тисяч, а мільйони, які навряд чи потрапляють до бюджету міста.

"Так ось. Паркувальник розповів, що до розділу парковка "Гулівера" знімала в день 40 тис гривень = 1 млн 200 тис на місяць = 14,4 млн гривень на рік. А міський бюджет Києва отримував максимум 100 тисяч на місяць. Це тільки одна парковка в центрі Києва", – резюмує Юрій Романенко.