Понад 30 гірників шахти «Надія» на Львівщині перебувають другу добу під землею з вимогою виплатити їм заборговану зарплату. За словами голови Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинця, шахтарі - під землею, а їх обурені родичі зібралися на території підприємства.

Читайте нас у Google News!

Михайло Волинець повідомляє про це на своїй сторінці у Facebook.

«37 гірників, які другу добу протестують у вибої, як можуть відзначають під землею своє професійне свято (День шахтаря в Україні відзначають в останню неділю серпня)»

Голова профспілки згадав, що люди вже з березня місяця не отримують зароблених коштів. Станом на 25 серпня заборгованість із зарплати перед працівниками ПАТ «Шахта «Надія» сягнула 61,54 млн грн.

«Заступник міністра енергетики України Олександр Зорін залишається в Соснівці. Вчора він відвідав шахту, де, за його словами, відбулася непроста розмова з вугільниками. Працівники «Надії» грозилися взяти його в заручники, але потім відпустили, зрозумівши, що саме в його повноваженнях знайти вихід з кризової ситуації» Михайло Волинець

За зауваженнями Волинця, саме міністр Зорін і не винен у тому, що відбувається зараз з заробітною платою.

«Проте саме він як державний функціонер високого рівня має терміново вжити всіх необхідних заходів – в першу чергу проінформувати прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, щоб проблема вирішувалась на високому рівні»

Натомість керівництво шахти наразі ситуацію не коментує.