Популярний український журналіст, учасник російсько-української війни Олена Білозерська пише на своїй сторінці в Facebook, їй стало відомо, що у її батьків COVID-19.

Мама в такому стані, що на легкий перебіг сподіватися не доводиться. Їм по 70 років, у обох є супутні захворювання. Майже весь час сиділи вдома, в магазин за продуктами ходили в масках і рукавичках, іноді гуляли в парку - в такий час, коли там немає людей. Але який сенс - маска не захищає здорових.

Щоб стримати пандемію, маски в приміщеннях, де є люди, повинні носити потенційні хворі, тобто все.

За словами Білозерської, за фактом вже не один раз доводилося бачити, як маска у людей на бороді, щоб пропустив охоронець, і вперед. У мережі повно постів конспірологів, які вважають коронавірус всесвітнім змовою і закликають до боротьби з масками.

Ну, да, свобода слова, власну думку, мають право, все таке.

"Я ось думаю: може у таких людей немає батьків, а у молодих - ще і дідусів-бабусь? Або батьки для них - це далекі родичі, як мені троюрідний дядько десь за океаном?", - написала Білозерська. Журналіст додає, для неї батьки - найближчі їй люди, і не тільки за фактом, що дали життя.

За словами Білозерської, поки вона була на війні шість з половиною років бачила їх тільки уривками, але кожен день довго розмовляла по телефону. За цей час зробила все, що від неї залежало, щоб оберегти їх від тієї зарази.

«Думала, що встигну. Що я вже на дембель, що ось-ось приїду додому, і тоді їм навіть в магазин не доведеться виходити. Не встигла. Поїхала на кілька днів побачити чоловіка, а, якби відразу додому - зараз би лежала третьої, не було б кому і організувати медичну допомогу та адекватний догляд», - зазначає журналіст.

Вона підкреслює, цей пост - ще один голос волаючого в пустелі, що треба носити маски та дотримуватися дистанції, не вбивайте чужих батьків.