Нерви українців тепер, як сталеві канати. Незважаючи на обстріли мирних міст, постійні спроби фейків і дезінформації, українці продовжують свою святу боротьбу за Батьківщину.

Логічно, що людей іноді долає паніка, особливо після якихось різких заяв західних політиків. Наприклад, після слів президента Франції Макрона, що путін не збирається зупинятися і далі буде ще гірше.

Ці слова прокоментував народний депутат Олексій Гончаренко, який показав, чим нас намагалися залякати і з чим українці вже зіткнулися за час протистояння фашистським військам.

"Бачу, в соцмережах почалася паніка через слова Макрона, що «далі буде гірше» і Путін не зупиниться. Всі відразу почали переживати і сильно злякалися. Але тут ми зустрічаємося з класичним пітерським гопником. Він же обіцяв захопити Україну ще 8 днів тому. І всю її денацифікувати, змусити скласти зброю і так далі. Що з цього вийшло? Ми з вами бачимо: тисячі вбитих росіян, тисячі полонених, десятки тисяч поранених. Ось вам і захоплення і "друга армія світу". А тепер до справи: Путін пішов на торги. Це нам говорить заява лаврова, що з Україною потрібно і можна домовитися. Ну і цікаво, що залишилися тільки демілітаризація і нейтральний статус. Тобто, денацифікацію вони вже по дорозі втратили. Дивіться, нас лякали кадирівцями, нас лякали великою армією, нас лякали бомбардуванням наших міст, нас лякали, що Київ візьмуть за 48 годин. Нічого цього не сталося. Ми вистояли. Ми перемагаємо і переможемо. Не панікуємо! Тримаємо стрій! Україна перемагає!", - закликає Олексій Гончаренко.