Тисячі людей змушені були полишити власний дім та втікати від війни і жорстокості рашистських військ, які нищать не тільки інфраструктури міст, а й вбивають мирних громадян.

Але завдяки українській щирості люди не втрачають надії у майбутнє та виживають у складних умовах.

Українка Наталія Топольська у Фейсбук розповіла історію, яка з нею трапилася на Тернопольщині і ще раз довела, що українці - справді найкращі.

"Ви знаєте, чому ми переможемо? Тому що разом - ми сила. І ще тому, що ми що ми - українці. А це не національність, а приналежність до України. Всі хто сюди потрапляють, усі, хто закохується в наші міста і людей, автоматично перетворюються на українців. Хоч і спілкуються всі різними мовами (частіше російською).

На фото людина, яка точно уособлює в собі українську щирість, гостинність і емпатію.

Вчора мені відмовили в Тернополі і я ніяк не могла знайти притулок на одну ніч. Волонтери один за одним відмовлялися від мене з дітьми та собаками. Я була дуже засмучена, щоб не сказати, що я була в розпачі. Розридалася на заправці, коли просто купувала дітям вечерю. І один чоловік, який просто заправляє машини, запитав мене, що саме мене засмутило і не залишився байдужим, а дав нам своє власне житло, поки він сам на роботі.

Це Томашевський Олег, він працює на «Окко» в Тернополі. Будете заправлятися там, подякуйте йому ще раз від мене. Він запропонував не лише свою домівку, а й їжу, яку мав. Такого смачного хліба з маслом я ніколи не їла. Хоча і нічого в горло не лізло", - написала Наталія Топольська.

пост українки Наталії Топольської
пост українки Наталії Топольської