Виваженість, спокій, врівноваженість та шарм - усі ці якості зробили з голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма справжню зірку та улюбленця всіх українців.

Не дивлячись на часом складну обстановку у місті та області Віталій Кім завжди спокійно доповідає українцям інформацію, звітує з посмішкою та з оптимізмом заявляє, що оркам скоро кінець.

Саме тому вже тисячі україночок закохалися у цього сміливця не дивлячись на те, що голова ОДА вже одружений та щасливий у шлюбі.

Так от тепер українці ще й жартують, що до Віталія Кіма почали зʼїзжатися перші фани, яких він з радістю приймає. Серед них - лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук, який не дивлячись на свої політичні фіаско та підмочену репутацію зараз подорожує Україною та піднімає бойовий дух громадян у цей складний час.

Святослав Вакарчук відзначив, що подейкують, Віталій Кім вже крутіший за Чака Норріса, який дзвонить до голови Миколаївської ОДА так просить порад.

Також Віталій Кім зазначив, що радий візиту лідера Океану Ельзи та готовий вручити йому автомат і відправити на передову.