Просто шокуючий за своїм цинізмом та відсутністю людяності випадок зафіксували українськи працівники Служби безпеки України.

Співробітники СБУ затримали пілота збитого під Миколаєвом літака. Виявилося, що чоловік родом з України - з Кременчуга. Лише проходив службу у Криму і залишився там під час окупації, перейшовши на сторону ворога.

Під час вторгнення російсько-фашистських військ, нелюд не відмовився від посади, не прострілив собі ногу, а сів за штурвал літака та виконав злочинні накази, вилетівши бомбити українські міста та рідну матір.

Відео зроблене працівниками СБУ оприлюднив у своєму телеграм-каналі лідер Нацкорпусу Андрій Білецький.

"Про те, що у русні немає нічого людського було зрозуміло після бомбардування пологового будинку в Маріуполі. Але це дно пробили ще раз - російський пілот бомбардував Полтавщину, де живуть його батьки. Цю тварюку збили і забрали в полон", - написав Андрій Білецький.

Сама матір полоненого пілота просто у розпачі. Вона, як матір, рада, що її дитина вціліла. Але жінка просить прощення у всіх українців за те, що не змогла виховати нормального сина і тепер він вбивах своїх співгромадян.