Багато українців приймають комп'ютеризацію нашого життя та переходять на віртуальні способи оплати.

Крім користування картами та програмами в телефоні це передбачає і оплату комуналки не виходячи з дому, просто скориставшись мобільним додатком. Звичайно, це значно простіше, ніж стояти годинами в черзі, чітко рахувати суму оплати, щоб не потрапити в халепу.

Тарифи на комуналку в Україні
Тарифи на комуналку в Україні

ПриватБанк вирішив заохотити тих, хто використовує додаток Приват24 та надав можливість отримати винагороди у розмірі 10, 20 та 50 тисяч гривень.

Акція триватиме до 30 вересня. У ній можуть взяти участь усі повнолітні клієнти ПриватБанку, які мають активну картку Mastercard і мають індивідуальний податковий номер.

Як взяти участь в акції

Претенденти на виплати мають зареєструватися в акції та вказати свій номер мобільного телефону. Потім слід провести через меню "Платежі" в Приват24 5, 10 або 15 платежів за допомогою картки Mastercard. Також обліковуються платежі за допомогою QR-коду або кнопки оплати на сайті Приват24. Розіграш призів проводиться щомісяця.

Скандал у Приватбанку
Скандал у Приватбанку

Можна отримати такі бонуси:

  • за 5 платежів на місяць – 10 тис. грн;
  • за 10 платежів на місяць – 20 тис. грн;
  • за 15 платежів на місяць – 50 тис. грн.

ПриватБанк може нарахувати бонус за оплату комуналки, штрафів, навчання у дитячому садку, школі чи університеті, благодійних внесків, а також товарів та послуг на рахунок юридичної чи фізичної особи.

Переможців оголосять наприкінці місяця. Їхні імена стануть відомі завдяки ресурсу Random.org. Наприкінці етапів під час розіграшу визначать 13 переможців. Переможців вересня назвуть не пізніше 11 жовтня. Вони отримають оповіщення у мобільному додатку Приват24.

Приватбанк
Приватбанк

Нагадаємо, що в українців можуть анулювати весь стаж та залишити без пенсій: у ПФУ виступили із терміновою заявою.

Раніше ми повідомляли про перехід України на зимовий час-2023: коли і куди крутити стрілки годинника.