Україну продовжують готувати до потенційно складної зими щодо світла та опалення, адже путінська росія нізащо не залишить ідею занурити Україну в темряву.

Зовсім сторін звучать різні прогнози щодо того, чи можливий бликаут, чи вплинуть майбутні обстріли на відключення світла тощо.

відключення боржників за комунальні послуги
відключення боржників за комунальні послуги

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що великим викликом для енергосистеми будуть саме повторні російські атаки. Однак, незважаючи на складені графіки відключень світла, поки Міністерством не планується саме відключення.

"За даними нашої та всесвітньої розвідки, росіяни все ж таки планують атаки на енергосистему. Але цього разу у нас є більше знань, у нас більш якісна порівняно з минулим роком система ППО, яка довела свою ефективність", - сказала Грінчук .

Незадовго до цього глава "Укренерго" назвав найгірший сценарій цього опалювального сезону. Володимир Кудрицький, в ефірі телемарафону, заявив, що взимку нашій країні вистачить електроенергії, але лише якщо росіяни не продовжать масові атаки ракетами та дронами, як це було минулої осені та взимку. Розглядаються різні варіанти, навіть найгірший.

Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел
Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел

Звісно, ​​дуже складно поділитися точним прогнозом на майбутнє. Якщо вдасться прожити цей період без обстрілів, вони розуміють, як покрити споживання. Але все може змінитись.

Від українців просять лише кілька речей — економно споживати електроенергію та підготуватися до зими. Якщо у вас залишився генератор — упорядкувати його. Утеплити житло, якщо є можливість фінансування. І тому подібне.

Нагадаємо про перехід України на зимовий час-2023: коли і куди крутити стрілки годинника.

Раніше ми повідомляли, чи можна не платити за доставку газу: українці дізналися, що то за міфічна послуга.